Mindfullness Danışmanlığı Ve Çalışmaları

Size hiç kendinizi kötü hissettiren düşünceler deneyimlediniz mi ?Kendinize zorluk çıkardığınız ya da kendinizden şüphe duyduğunuz oldu mu? Bu düşünceleri ya da hisleri size kötü hissettiren insanlarda da deneyimlediniz mi ?

Bu düşünceler bize birer stres kaynağı haline de gelebilirler stres seviyemiz yükseldikçe bağışıklığımız düşer uzun süre strese maruz kalan kişilerin bağışıklık sisteminin soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı daha zayıf olduğunu gösteriyor.

Araştırmacılar beyninizin size sürekli hikayeler anlattığını  keşfetti kim olduğunuz birlikte olduğunuz diğer insanlarla ilişkinizin nasıl olduğu yeterince iyi olmadığınıza dair hikayeler. Zihnimiz bize henüz gerçekleşmemiş hikayeleri bir film stüdyosu gibi yaşatır.

Düşüncelerin içinde nasıl kaybolduğunuzu bilirsiniz günün büyük bölümünde siz gündelik işlerinize devam ederken zihniniz ne istiyorsa onu düşünür düşüncelerin içine öyle sıkışırsınız ki etrafınızdaki dünyayı gerçekten deneyimleyemezsiniz

Mindfulness düşüncelerin farkındalığında olmaktır. Düşünceler bizi ‘an’ dan uzaklaştırır. Mindfulness ile hayat deneyimlerinin bir tanığı olduğumuzu keşfetmeye başlayabiliriz

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz...

    KVKK Metni