İyonize Su

Bedenimizin %70’i sudur. İnsanları yaşlandıran atıkların yaptığı hasarlardır, su ise bu atıkların en güçlü temizleyicisidir. Suyun gücünü arttırılarak yaşlanma hızı yavaşlayabilir.Antioksidan alkali iyonize su bunu sağlayabilir.

Canlı su daha genç tutar, (1) kilo sorunlarına destek olur, bağırsakları temiz tutar, (2) kansere yakalanma riskini %80 azaltır. (3)

Öncelikle mikronize edilmiş yani hegzagonal su olmalıdır. Suyun hücre içine girebilmesi için mikronize olması belirleyici bir faktördür. Damacanalarda bekleyen su büzüşerek 30-40’lı su molekülünün kümelenmesi ile makro moleküler suya dönüşür, oysa iyonize sular 5-10 su molekülünün kümelenmesinden dolayı mikronize sudur.

Mikronize su hücre içine hızlı girer ve ortamda oluşan atıkları bekletmeden alır atar. Suyun alkali düzeyi çözücü değerini yani toksinlerin temizleme özelliğini değiştiren bir faktördür. Suyun en önemli özelliği yani canlı olduğunu gösteren en önemli göstergesi ORP düzeyidir. İyonize su ile kilo ve şeker kontrolü daha kolay sağlanır. Kansere karşı bir koruma kalkanı olur. Kabızlığı önler. Daha genç görünüm, cildin nemlenmesi ile daha sağlıklı bir görünüm olur. Migren veya fibromyalji ataklarını azaltabilir.

Sonuç olarak WHO’nun 2004 yılında düzenlediği su kongresi sonuç  bildirgesinde “Antioksidan alkali iyonize su içmek kanser dahil tüm hastalıkların tedavisini destekleyeceğinden kuşku yoktur” ifadesine yer verilmiştir

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz...

    KVKK Metni