Ion Cleaner

İyon Detoks Ayak Banyosu

Ayaklarınızda 2000’den fazla ter bezi ve 4000’den fazla gözenek olduğunu biliyor muydunuz? Ayurveda ve Doğu geleneklerinde detoksifiye edici ayak banyoları binlerce yıldır kullanılmaktadır

Aslında, bu iyileştirme sistemi Romalılar tarafından hamamlarla birlikte ozmoz ve difüzyon süreçleri yoluyla vücuttan yabancı maddeleri çekmek için de kullanılmıştır.

Detoks ayak banyosunda iyonizasyon kullanımı nispeten yeni olsa da, tekniğin kendisi günümüzde hala uygulanan eski ve saygın yöntemlere dayanmaktadır. Ve iyonizasyon ile birleştirildiğinde detoksifikasyon etkileri daha hızlı ve daha dramatik olabilir.

Detoksifiye ayak banyosu nedir?

Detoksifiye  ayak banyosu, basitçe ayakları ılık su dolu bir küvette bekletme işlemidir. Detoksifikasyon sürecine yardımcı olmak için suya belirli bileşenler eklenir. Toksinleri vücuttan atmanın en güvenli ve en rahatlatıcı yollarından biridir.

40 dakikalık bir seansın sonunda su renk değiştirir. Renk değişimi, dizideki metal plakaların oksidasyonundan ve sudaki çözünen maddelerle reaksiyona giren iyonlardan kaynaklanır.

İyonik bir ayak detoksu, diğer ayak detoksu yöntemlerinden daha etkilidir çünkü elektrik akımı aslında vücutta dolaşır ve kalıcı detoksifikasyon etkilerini uyarır.

İyonik detoks ayak banyosunun birincil faydası, vücudun kendi doğal detoksifikasyon yeteneklerini geliştirmesidir. Bu, vücudun ağır metalleri ve diğer toksik elementleri vücuttan daha etkin bir şekilde çıkarmasını sağlar.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz...

    KVKK Metni