LİFEZONE ARINMA KAMPLARI

Lifezone Arınma Programları katılımcıların günlük yaşamın stres ve koşturmasından, maruz kaldığı tüm toksinlerden uzaklaşıp, çok kısa bir sürede olsa bir ara vererek yaşama daha sağlıklı devam etmelerini amaçlamaktadır.

Amacımız yalnızca detoksifiye etmek değil, aynı zamanda kişisel sağlık profilleri hakkında bilgilendirip olası risklerini gözönüne alarak, bütüncül bir yaklaşımla  sağlıklı yaşam önerilerini beraberlerinde evlerine götürmelerini sağlamaktır. Katılımcılara kamp öncesi göndereceğimiz anket formları sayesinde onların sağlık ve beslenme profillerini öncesinde çıkarmış olacağız.

Bizlere mümkünse yapılmış testlerini de göndermelerini isteyeceğiz. Böylelikle kamp sırasında yaptığımız bireysel görüşmelerde çıkardığımız biorezonans haritası ve katılımcı bilgileri birleştirilerek kişisel sağlıklı yaşam önerileri, yapılması önerilen testler ve tetkik planları, beslenme profili ve kişisel sağlıklı beslenme önerileri katılımcıya sunulacaktır.

Psikokineziyoloji yöntemi ile kişiyi etkileyen travma izleri hafifletilirken ,minfullness danışmanlığı ile anda kalma ve rahatlama yöntemleri anlatılacaktır.

THai terapisi ile lenf drenajı sağlanırken İON Cleanser ile drenajı arttırarak toksin ve ağır metal atılımı sağlanması amaçlanmaktdır.

Bir yerden bağışıklığı arttırmak, biryerden de detoksifikasyon sağlamak  ve enerji  istasyonlarımız olan mitokondrilerimizi desteklemek amaçlı damar içi glutatyon uygulanacaktır. İsteğe bağlı damariçi uygulamalar sayı ve içerik olarak arttırılabilir.

Tüm bu bireysel uygulamalarla beraber katılımcılara alkali temelli mitokondrial enerji arttırıcı ve detoksifiye edici bir menü sunulacaktır.Bu beslenme menüsüyle toksin atılması, bağırsakların dinlendirilmesi de hedeflenmiştir.

Yapılacak toplu Qigong ve Yin Yoga uygulamalarıyla ve nefes terapileriyle zihin , ruh, beden uyumu ve daha huzurlu ve dinlenmiş hissetmek mümkündür. Dönüşüme İlk Adım atölyesi ile atalardan kalan yüklerden de arınmış olarak kamp programı başlayacaktır.

Minfullness atölyeleri ile anda kalmayı,iyi düşün iyi hisset sohbetleriyle olumlu düşünmeyi öğreneceğiz.

Kamp boyunca  içeceğimiz iyonize canlı su hakkında bilgilendirme ,sağlıklı yaşam ve beslenme sohbetleri ve fermente atölye ile sağlığa farklı pencerelerden bakmayı öğreneceğiz.

Çevre gezileri ve akşam yemeği sonrası sohbet ve müzik kampın programı dahilinde olacaktır.

Çok zorlu bir dönemden geçtik ve geçiyoruz Sağlıklı olma bilincimiz değişti ancak yaşadığımız koşullar bizleri zorlamakta….

Bir ara verelim ve kampa katılalım. Kendimize bir armağan verirken aynı zamanda sağlığımıza yatırım yapıp yaşam çiçeğinin verdiği enerjiyle yola devam edelim

Danışmanlarımız

Kamp boyunca sizlere eşlik edecek danışmanlarımız...