Damariçi Glutatyon C Vitamini Uygulaması

Vücutta yüzlerce reaksiyonun devamını sağlayan C vitamini yüksek dozda damariçi verilerek tüm bu biyokimyasal reaksiyonları destekler ve bağışıklığı da yükseltir.

Her ikisi de tüm bunların yanında performans ve enerjimizi attıracak cildimize aydınlık getirecektir.

Glutatyon, vücudun detoksifikasyon sürecinde güçlü bir rol oynayan güçlü bir antioksidandır – vücudun kendi glutatyon kaynağını desteklemek, hücre hasarını önleme ve vücuttan toksinleri atma yeteneğini artırır.

Glutatyon, aslında vücudun hücrelerini zararlı toksinlerden korumaya yardımcı olan oldukça güçlü bir antioksidandır. Glutatyon bağışıklık sistemini güçlendirir ve kalp hastalığı da dahil olmak üzere hastalık risklerini azaltır. Glutatyon, vücudun detoksifikasyon yeteneği için önemlidir.

Vücudumuz doğal olarak Glutatyon üretir, ancak bugün çevremizdeki çok sayıda toksin nedeniyle, bu toksinleri detoksifiye etmek için yeterli Glutatyon üretme yeteneğimiz yetersizdir. Yeterli Glutatyon metabolizması olmadan vücudumuz uygun şekilde detoksifiye edemez ve hastalık başlar. Oral Glutatyon kolayca emilmediği için IV ile verilir.

Glutatyon IV tedavisi ayrıca  daha sağlıklı, daha parlak, daha pürüzsüz bir cilt sağlar.

Vücutta yüzlerce reaksiyonun devamını sağlayan C vitamini yüksek dozda damariçi verilerek tüm bu biyokimyasal reaksiyonları destekler ve bağışıklığı da yükseltir.

Yara iyileşmesini sağlar C vitamini vücudun bağ dokusu, kemikler, deri ve kan damarlarını oluşturmasına ve korumasına yardımcı olur. ..Daha İyi Cilt,Güçlü Bağışıklık Sistemi,tirilmiş Demir Emilimi,İyi bir Ruh Hali sağlar, Kurşun Toksisitesini azaltır.

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz...

    KVKK Metni